آخرین خبرها
خانه / تکنولوژی / دانلود برنامه اینترنت دانلود منیجر برای کامپیوتر

دانلود برنامه اینترنت دانلود منیجر برای کامپیوتر

 در این مقاله قصد داریم در رابطه با مزایا و اهمیت دانلود برنامه اینترنت دانلود منیجر صحبت کنیم. یکی از اصلی ترین اهداف پیشرفت تکنولوژی و تقویت زیر ساخت های شهری٬ افزایش رفاه و افزایش سرعت در انجام کار های می باشد.

یکی از نمونه های بارز این تقویت زیر ساخت ها نیز افزایش سرعت اینترنت و ایجاد تکنولوژی های جدید در این عرصی می باشد که این موضوع به طور محسوسی نیز در کشور ما حس می شود چرا که در مدت کوتاهی نتایج بسیار خوبی در این زمینه بدست امده است. با این افزایش سرعت اینترنت ها و در کنار ان افزایش دسترسی ان٬ میزان مصرف نیز به مراتب افزایش می یابد و استفاده از اینترنت در بسیاری از موارد جایگزین موارد مشابه می شود به عنوان مثال افراد به جای استفاده از CD برای تماشا فیلم سعی می کنند ان را به صورت انلاین تماشا کنند.

دانلود برنامه اینترنت دانلود منیجر برای کامپیوتر

میزان دانلود انواع فایل مانند اهنگ و فیلم و برنامه ها بسیار بیشتر از استفاده از این فایل ها به صورت CD,DVD و USB ها می شود و این مسئله تا جایی پیش می رود که اگر قبلا افراد برای رساندن عکس های مختلف به دوستان خود از یو اس بی ها استفاده می کردند الان ترجیح می دهند تا بجای این کار٬ فایل های مورد نظر را به صورت اینترنتی ارسال کنند اما استفاده از این روش نیز مانند تمامی روش های دیگر دارای مشکلاتی است که ما به دنبال بررسی انها هستیم و در نهایت پیشنهاد مانند دانلود نرم افزار اینترنت دانلود منیجیر می باشد و یا شاید هم برنامه های مشابه برای کم کردن میزان این مشکلات و استفاده به بهینه ترین حالت از اینترنت و دانلود انواع فایل ها٬ شما می توانید دانلود idm برای کامپیوتر را از سایت های مختلف به صورت رایگان انجام دهید.در مرحله اول لازم است که کمی در رابطه با برنامه Internet Download Manager صحبت کنیم. یکی از اصلی ترین کارهایی که این برنامه برای ما انجام می دهد افزایش سرعت دانلود ما می باشد اما قطعا برای همه سوال پیش می اید که دانلود برنامه اینترنت دانلود منیجیر چگونه می تواند سرعت اینترنت ما را افزایش دهد که در نهایت باعث افزایش سرعت دانلود فایل های ما شود اما مسئله که وجود دارد این است که این نرم افزار کاربردی اصلا بدون نیاز به افزایش سرعت اینترنت شما این کار را انجام میدهد پس یعنی در عین حال که سرعت دانلود شما را افزایش می دهد اما سرعت اینترنت شما را افزایش نمی دهد و توضیح این مسئله تا حد زیادی پیچیده است اما ما سعی می کنیم به صورت ساده ان را خدمت شما عزیزان توضیح دهیم. 

دانلود منیجر

نصب Internet Download Manager

شما فرض کنید زمانی که یک فایل را از محیط اینترنت دانلود می کنید یک اتصال از کامپیوتر شما به سروری که ان فایل در ان قرار دارد برقرار میشود و فایل مورد نظر از ان یک اتصال به کامپیوتر شما انتقال پیدا می کند اما شما می توانید با دانلود برنامه Internet Download Manager تعداد این اتصال ها را افزایش دهید به این صورت که این برنامه به صورت خودکار فایل مورد نظر شما را به صورت هوشمند و به بهینه ترین حالت ممکن به چند پارت مختلف تقسیم می کند و از کامپیوتر شما به تمامی این پارت ها یک اتصال جداگانه ایجاد می کند به این ترتیب شما می توانید به صورت همزمان چند پارت از یک برنامه را که هر کدام با سرعت کم تر اما زمانی که همه ی انها را در نظر بگیرید با سرعت بیشتر نسبت به زمانی شما تنها با یک اتصال بین کامپیوترتان و ان فایل برقرار باشد دانلود کنید. شما می توانید با این کار محدودیت هاس سرعت دانلود برای کامپیوتر خود و یا سرور مورد نظر را کلا حذف کنید. اما فراموش نکنید که شما می توانید این پارت بندی برنامه ها را با دانلود برنامه اینترنت دانلود منیجر به صورت دستی نیز انجام دهید اما اصلا پیشنهاد نمی شود چرا که خود Internet Download Manager بهترین و بهینه ترین حالت را متناسب با حجم فایل مورد نظر و محدودیت های سرعتی در نظر می گیرد. یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است در هنگام دانلود فایل های حجیم برای شما پیش بیاید عدم دانلود فایل به صورت کامل٬ دانلود به صورت فایل های تخریب شده و یا قطعی دانلود بنا به دلایل مختلف در هنگام دانلود این فایل و از دست دادن تمامی پیشرفت و فایل دانلود شده تا ان لحظه می باشد که شما دانلود Internet Download Manager برای کامپیوتر و نصب ان می تواند به طور کامل این مشکل را نیز برای شما حل کند.

مدیریت با برنامه اینترنت دانلود منیجر

برنامه اینترنت دانلود منیجر به دلیل ایجاد همین تعداد اتصال مختلف باعث می شود فایل شما اگر مشکلی هم داشته باشد دوباره برای شما امکان دانلود تنها همان پارت باز هم وجود داشته باشد و همچنین شما می توانید با استفاده از IDM سرعت دانلود خود را نیز کنترل کنید حتی می توانید شما به صورت همزمان چندین فایل را برای دانلود قرار دهید و با استفاده از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر انها را به طور کامل از لحاظ الویت و سرعت مدیریت کنید. پس مطمئن باشید با دانلود این برنامه ضرر نخواهید کرد و می تواند به شدت برای شما مفید باشد.. همچنین می توانید برنامه اینترنت دانلود منیجر اندروید را نیز انجام دهید.

منبع : namnak.com

حتما ببینید

هر آنچه که باید در مورد اکتیو ویندوز بدانید

ویندوز یکی از معجزه های بشر در طول دهه ها و صده های گذشته محسوب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *